Our Moment - Niall Horan Fanfiction

Ona - zwykła dziewczyna pochodząca z Mullinagar, wychowywana przez babcie. On - Chłopak, którego zna i kocha cały świat. Niall Horan pewnego dnia odwiedza swoją rodzine w Mullinagar. Przypadkiem a może nie spotyka swoią przyjaciółke z dzieciństwa. Wracają wspomnienia. Chłopak niewiędząc ,że wkrótce tych dwoje ludzi będą w sobie zakochani po uszy. Nina Smith przeprowadza się do Londynu, gdzie zamieszkuje razem z Niallem. Los chcę,aby tych dwoje było razem...

czwartek, 4 lipca 2013

Prolog

Kilka Lat wcześniej....

Pewnego dnia mała dziewczynka z  loczkami po śmierci rodziców przeprowadza się do babci,która mieszka w Irlandi .Na przeciwko niej mieszkał wówczas 8 letni blondynka z niebieskimi oczami.Od razu się zaprzyjaźnili.Spędzali ze sobą dużo czasu.Chodzili razem do szkoły.

***
Wszystko jednak się zmieniło,gdy Niall mając 16 lat zgłosił się do X-foctor. Zapomniał o wszystkim liczyła się dla niego tylko kariera .Dopóki los znów ich nie złączył.Od tamtego czasu nie mogą o sobie zapomnieć.Z Przyjaźni narodziła się miłości,ale oboje nie chcę się do tego przyznać.

***
On należy do zupełnie innego świata.Jest w zespole którego uwielbiają miliony dziewcząt na całym święcie.Ona zwykła nastolatka z Irlandi mieszkająca z babcią.Jednak po śmierci babci wyjadacza z Mullinagr. Przeprowadza się do Londynu i tam zamieszkuje. Znalazła pracę chcę zarobić na studia dziennikarski.Czy powiedzą sobie to co czują do siebie ?  Tego nie wie nikt oni sami jeszcze tego nie wiedzą.


Przedstawiam wam drugie już moje opowiadanie pt.

"Our Moment"
4 komentarze:

  1. <3 A będzie Weronika & Liam jako małżeństwo .? ;) :D ~Weronika

    OdpowiedzUsuń
  2. WOW! Super prolog i nie mogę doczekać się na pierwszy rozdział. No, no... Ciekawie się zaczyna. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. No to czekam na pierwszy rozdział =D

    OdpowiedzUsuń

Autorka będzie wdzięczna za zostawienie komentarza na blogu.Więc zostaw po sobie ślad.Dla dla mnie bardzo ważne.Dla ciebie to kilka sekund,dla mnie motywacja do dalszej twórczości.♥

Szablon by S1K